Titles you rated
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0