Series
Ratings
41- あさが来たRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.5- YAWARA!Rated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 2.5
Chihayafuru 2Rated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 3.0
RookiesRated ★ 3.0
ShomuniRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Strawberry NightRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Perfect WomanRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5