Movies
Ratings
310
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Cold FishRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
It ComesRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
RocketmanRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0