Titles you rated
- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0- HERORated ★ 3.0
- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
He Is Always ThereRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 5.0
ChuckRated ★ 5.0- Scorching ping pong girlRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 3.5- まんが日本昔ばなしRated ★ 3.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 5.0- We're Millennials. Got a problem? SPRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 4.0