Movies
Ratings
197
Kung Fu PandaRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
High RiskRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.5
Shanghai KnightsRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0