Titles you rated
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0- まほろ駅前番外地Rated ★ 5.0
At Home DadRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 5.0
Odd Family 11Rated ★ 5.0- 울지마, 하라짱Rated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
The Family GameRated ★ 3.5
Love Strikes!Rated ★ 5.0
AmachanRated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 3.5
Power of LoveRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 5.0