Titles you rated
MurderbotRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Grandpa and Grandma Turn Young AgainRated ★ 3.5
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
The Eminence in ShadowRated ★ 5.0
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Rose MansionRated ★ 4.5
Into the Night Season 2Rated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 5.0
The TerrorRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Tales of the Bizarre: 2021 Summer SpecialRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 2.0
TimesRated ★ 4.5
Deadman WonderlandRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0