Movies
Ratings
30
FrozenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 5.0
ElizabethtownRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 4.0