Titles you rated
ERASEDRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Masters of the AirRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
The Capture Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5