Movies
Ratings
235
Tough as IronRated ★ 1.5
The HostRated ★ 1.5- Les MisérablesRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The SpiesRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The MimicRated ★ 1.0
Taken 3Rated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 0.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0