Movies
Ratings
21
InterstellarRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0