Titles you rated
High KickRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
melancholyRated ★ 0.5