Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0