Movies
Ratings
116
TenetRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The IncidentRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0