Movies
Ratings
901
A House of DynamiteRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
BarbarianRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0