Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- 嫌われ松子の一生Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0