Series
Ratings
78
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
MaidRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 0.5
Queen of TearsRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5