Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Witcher Season 3Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Mengfei Comes AcrossRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5