Series
Ratings
15
ChernobylRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5