Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 5.0