Titles you rated
The Book of FishRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.5