Movies
Ratings
110
Uncut GemsRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Below Her MouthRated ★ 1.5
Reality BitesRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 0.5
GiaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0
Boys Don't CryRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
CloserRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0