Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 3.0- 나와 호랑이Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
Lala LandRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 2.0
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 2.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- New NonstopRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0