Movies
Ratings
617
Love MeRated ★ 3.0
The Children ActRated ★ 3.0
The Divine OrderRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
U.S. MarshalsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
Am I Ok?Rated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 4.0
Fall for MeRated ★ 1.0
Juror #2Rated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Love NonethelessRated ★ 1.0