Titles you rated
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5