Titles you rated
Love ForecastRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5- The Furthest End AwaitsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5