Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5