Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0