Series
Ratings
57- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
My Husband's WomanRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.5
LTNSRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 0.5
Mask GirlRated ★ 4.5- Mrs. DurianRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
One Day OffRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0