Titles you rated
Genesis: Fall of the Crime EmpireRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0