Movies
Ratings
1286
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 2.0
The Book of FishRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 3.5