Movies
Ratings
1338
PolarRated ★ 4.0
Project GutenbergRated ★ 3.5
In a Valley of ViolenceRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.5
A Twelve-Year NightRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 3.5
MudboundRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
ShadowRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
Outlaw KingRated ★ 3.0
SleepersRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5