Movies
Ratings
364
About a BoyRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 3.5
TronRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0