Movies
Ratings
41
Little ForestRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5- The CureRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0