Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0