Titles you rated
Witch HuntRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0