Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Mothers' InstinctRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
LambRated ★ 3.0
Saint MaudRated ★ 5.0
What Keeps You AliveRated ★ 3.0
SwallowRated ★ 4.0
SplitRated ★ 0.5
RosyRated ★ 0.5
Take ShelterRated ★ 3.5
Chilling Visions: 5 Senses of FearRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
MiseryRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Into the MirrorRated ★ 3.0
Little JoeRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5