Titles you rated
Love Deeply!Rated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
The Longest PromiseRated ★ 2.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
FearlessRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
My Love, Enlighten MeRated ★ 3.5
The Birth of The Drama KingRated ★ 2.5
Oh! My EmperorRated ★ 2.5
Battle Through the HeavenRated ★ 2.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Temp Staff Psychic AtaruRated ★ 2.5- 이시하라 사토미의 민낯여행 in 그리스Rated ★ 2.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.5