Movies
Ratings
266
ConclaveRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0