Titles you rated
Civil WarRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
Compartment Number 6Rated ★ 2.0
Hit ManRated ★ 3.5
Meek's CutoffRated ★ 4.0
ShortcomingsRated ★ 0.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Bad EducationRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 3.5