Titles you rated
I Live AloneRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0