Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0