Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5