Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.0
First CowRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.5
Notre DameRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 4.5
Desert FlowerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
In Front of Your FaceRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
RecalledRated ★ 1.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Seo BokRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 0.5
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.0
BeanpoleRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0