Series
Ratings
65
Love Is SweetRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 5.0
Love Like the GalaxyRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 2.5
She Would Never KnowRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0