Series
Ratings
35
New HeartRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0