Movies
Ratings
247
The Truman ShowRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 5.0
The Half of ItRated ★ 4.0
For Vagina‘s SakeRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.5
OculusRated ★ 1.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0