Movies
Ratings
246
HerRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5