Series
Ratings
111
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Good GirlsRated ★ 2.0
Good GirlsRated ★ 2.5
Queen of the SouthRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 2.5
The SinnerRated ★ 1.0
The SinnerRated ★ 1.5
The SinnerRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 2.0
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.5