Titles you rated
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
The Orbital ChildrenRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
The Faraway PaladinRated ★ 2.5
Classroom of the EliteRated ★ 2.5
By the Grace of the GodsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0